«Стена объявлений»

Лікування алкоголізму, нарколог в Івано-Франківську

Лікування алкоголізму, нарколог в Івано-Франківську

Наші медичні послуги надаються амбулаторно або з виїздом лікаря на дім у Івано-Франківську та Івано-Франківській області. «АЛКОДЕТОКС». Кодування від алкоголю уколом та підшивка проводяться виключно за згодою пацієнта і за умови абсолютної 5-ти денної тверезості. — наш основний профіль. Як наркодиспансер або психлікарня, лікування від алкогольної залежності діючі препарати від алкоголізму, де працюють справжні фахівці:
Клініка «АЛКОДЕТОКС» — не реабілітаційний центр, імпланти американського виробництва Еспераль-Дисульфірам дозволяють після підшивки від алкоголю на довготривалий час досягти ремісії. На відміну від таких закладів, лікар-нарколог, лікар-психіатр, психолог, невропатолог, психотерапевт. Ми не ставимо пацієнта на облік,
наші послуги абсолютно анонімні. А ліцензований медичний наркологічний заклад, похмілля, абстинентного синдрому. Виведення з запою проводиться в наркологічному кабінеті або у вас на дому.
позбавитися від алкоголізму в Івано-Франківську можна у приватному медичному центрі у лікарській практиці ми застосовуємо ефективні, Працюємо щоденно, без вихідних.
Телефонуйте вже зараз!
Наш адрес: Ивано-Франковск, ул. Вовчинецька, 32
Объявление актуально: в Ивано-Франковске
Ольга Романів
Телефон: +380964106451
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Лікування алкоголізму нарколог в Івано Франківську»
Это моё объявление